Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Mode
bg: Режим

en: No content types available.
bg: Няма достъпни типове съдържание. Моля, регистрирайте се, за да получите съответните права.
