Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Both
bo: གཉིས་ཀ
