Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Mode
eu: Modoa

en: Both
eu: Biak

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: No content types available.
eu: Eduki mota eskuragarririk ez.
