Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Label
fr: Libellé

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Add custom breadcrumb
fr: Ajouter un fil d'Ariane personnalisé

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Both
fr: Les deux

en: Link (optional)
fr: Lien (optionnel)

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: No content types available.
fr: Aucun type de contenu disponible.

en: Text only
fr: Texte seulement

en: Icon only
fr: Icône seulement

en: Browse available tokens
fr: Parcourir les jetons disponibles
