Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Mode
hr: Režim

en: Both
hr: Oba

en: No content types available.
hr: Nema raspoloživih tipova sadržaja.
