Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Label
is: Merking

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Mode
is: Hamur

en: Both
is: Bæði

en: Content Type
is: Efnisgerð
