Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Both
jv: Karone
