Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Text only
kn: ಪಠ್ಯ ಮಾತ್ರ
