Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Mode
lv: Režīms

en: Both
lv: Abi

en: No content types available.
lv: Nav pieejams neviens satura veids.

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: Icon only
lv: Tikai ikona

en: Browse available tokens
lv: Pārlūkot pieejamos marķierus
