Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Mode
mn: Горим
