Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Mode
ne: प्रकार
