Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Add custom breadcrumb
nl: Aangepast kruimelpad toevoegen

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Custom
nl: Aangepast

en: Mode
nl: Modus

en: Both
nl: Beide

en: Link (optional)
nl: Link (optioneel)

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: No content types available.
nl: Geen inhoudstypen beschikbaar.

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Icon only
nl: Alleen pictogram

en: Breadcrumb Settings
nl: Kruimelpad-instellingen

en: Browse available tokens
nl: Door beschikbare tokens bladeren
