Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Mode
or: ଧାରା

en: No content types available.
or: କୌଣସି ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାର  ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ
