Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය
