Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Custom
sv: Anpassad

en: Mode
sv: Läge

en: Both
sv: Båda

en: Link (optional)
sv: Länk (valfri)

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: No content types available.
sv: Inga innehållstyper tillgängliga.

en: Text only
sv: Enbart text

en: Icon only
sv: Enbart ikon
