Breadcrumb Pro (1.1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Mode
ast: Mou
