Breadcrumb Pro (1.1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Custom
cy: Addasu

en: Mode
cy: Modd

en: Both
cy: Y ddau

en: No content types available.
cy: Dim mathau o gynnwys ar gael.

en: Text only
cy: Testun yn unig

en: Icon only
cy: Eicon yn unig
