Breadcrumb Pro (1.1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Note:
el: Σημείωση:

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Mode
el: Τρόπος

en: Both
el: Και τα δύο

en: Link (optional)
el: Σύνδεσμος (προαιρετικός)

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: No content types available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι τύποι ύλης.
