Breadcrumb Pro (1.1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Custom
eo: Propra

en: Mode
eo: Reĝimo

en: No content types available.
eo: Neniuj enhavtipoj disponeblaj.
