Breadcrumb Pro (1.1.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Label
ja: ラベル

en: Icon
ja: アイコン

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Custom
ja: カスタム

en: Mode
ja: モード

en: Both
ja: 両方

en: Link (optional)
ja: リンク (任意)

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: No content types available.
ja: 利用できるコンテンツタイプはありません。

en: Display Mode
ja: 表示モード

en: Browse available tokens
ja: 利用可能なトークンを閲覧
