Breadcrumb Pro (1.1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Icon
lt: Piktograma

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Custom
lt: Savitas

en: Mode
lt: Būdas

en: Both
lt: Abu

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: No content types available.
lt: Nėra turinio tipų.
