Breadcrumb Pro (1.1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Label
pl: Etykieta

en: Icon
pl: Ikona

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Custom
pl: Własne

en: Mode
pl: Tryb

en: Both
pl: Oba

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: No content types available.
pl: Brak rodzajów zawartości.

en: Text only
pl: Tylko tekst

en: Icon only
pl: Tylko ikona
