Breadcrumb Pro (1.1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Icon
sk: Ikona

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Custom
sk: Vlastná

en: Mode
sk: Režim

en: Both
sk: Oba

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: No content types available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne typy obsahu.

en: Text only
sk: Iba text

en: Icon only
sk: Iba ikony
