Breadcrumb Pro (1.1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Icon
sr: Икона

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Mode
sr: Режим

en: Content Type
sr: Тип садржаја
