Breadcrumb Pro (1.1.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Icon
cs: Ikona

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Custom
cs: Vlastní

en: Mode
cs: Režim

en: Both
cs: Obojí

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: No content types available.
cs: Nejsou k dispozici žádné typy obsahu.

en: Text only
cs: Pouze text

en: Icon only
cs: Pouze ikony
