Breadcrumb Pro (1.1.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Mode
km: របៀប​

en: No content types available.
km: គ្មាន​ប្រភេទ​មាតិកា ។
