Breadcrumb Pro (1.1.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Mode
ku: جۆر

en: No content types available.
ku: هیچ جۆرێکی ناوەڕۆک پێناسە نەکراوە.
