Breadcrumb Pro (1.1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Note:
mr: टीप:

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
