Breadcrumb Pro (1.1.1) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Icon
ms: Ikon

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Custom
ms: Tersuai

en: Mode
ms: Mod

en: Both
ms: Kedua-dua

en: No content types available.
ms: Tiada jenis kandungan.
