Breadcrumb Pro (1.1.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Mode
nn: Modus
