Breadcrumb Pro (1.1.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Custom
ro: Personalizat

en: Mode
ro: Mod

en: Both
ro: Ambele

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: No content types available.
ro: Nu sunt disponibile tipuri de conţinut.
