Breadcrumb Pro (1.1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Mode
sq: Mënyrë

en: No content types available.
sq: Asnjë lloj përmbajtje në dispozicion.
