Breadcrumb Pro (1.1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్
