Breadcrumb Pro (1.1.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Mode
th: รูปแบบ

en: No content types available.
th: ไม่พบชนิดเนื้อหา
