Breadcrumb Pro (1.1.1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Icon
tr: Simge

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Custom
tr: Özel

en: Mode
tr: Kip

en: Both
tr: İkisi de

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: No content types available.
tr: Hiç içerik türü yok.

en: Text only
tr: Sadece metin

en: Icon only
tr: Sadece resim
