Breadcrumb Pro (1.1.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Icon
ur: آئیکن

en: Mode
ur: طریقۂ کار
