Breadcrumb Pro (1.1.4) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Icon
et: Ikoon

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Custom
et: Kohandatud

en: Mode
et: Viis

en: Both
et: Mõlemad

en: No content types available.
et: Ühtki sisu tüüpi ei ole saadaval.
