Breadcrumb Pro (1.1.4) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Icon
it: Icona

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Custom
it: Personalizzato

en: Mode
it: Modalità

en: Both
it: Entrambi

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: No content types available.
it: Nessun tipo di contenuto disponibile.
