Breadcrumb Pro (1.1.4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Icon
fa: شمایل

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Custom
fa: سفارشی

en: Mode
fa: سبک

en: Both
fa: هردو
