Breadcrumb Pro (1.1.4) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Mode
sl: Način
