Breadcrumb Pro (1.1.4) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Icon
ar: أيقونة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Custom
ar: مخصّص

en: Mode
ar: النمط

en: Both
ar: جميعهم

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: No content types available.
ar: لا توجد أي أنواع محتوى.

en: Text only
ar: النص فقط
