Breadcrumb Pro (1.1.4) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Mode
hi: प्रकार

en: Both
hi: दोनों

en: No content types available.
hi: सामग्री उपलब्ध नहीं है

en: Use the real page title when available
hi: जब उपलब्ध वास्तविक पेज शीर्षक का प्रयोग करें
