Breadcrumb Pro (1.1.4) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Icon
id: Ikon

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Custom
id: Tersuai

en: Both
id: Keduanya

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: No content types available.
id: Tidak ada jenis konten yang tersedia.
