Breadcrumb Pro (1.1.4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Both
ps: دواړه
