Simple Date block (2.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Custom date format
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག
