Simple Date block (2.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat
