Simple Date block (2.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: About
et: Programmist

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming
