Simple Date block (2.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua
