Simple Date block (2.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Date format
fr: Format de date

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Custom date format
fr: Format de date personnalisé
