Simple Date block (2.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Date format
gl: Formato de data

en: Custom
gl: Personalizado

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data
